![10 10](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc08421.jpg)
![15 15](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc00098.jpg)
![18 18](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc04887.jpg)
![20 20](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc08191.jpg)
Він відбувається за підтримки народного депутата України Павла Дзюблика, команди «Конкретних справ», Черняхівської районної державної адміністрації та ЧРГО «Україна – це МИ» і триватиме три дні.
Нині в спортивній залі Черняхівської гімназії силами міряються команди юнаків Черняхівської, Ємільчинської, Овруцької дитячо-юнацьких спортивних шкіл, Черняхівської гімназії.
Турнір розпочався урочистим відкриттям, у якому взяли участь помічник-консультант народного депутата України Павла Дзюблика Наталія Ковшевна, начальник сектору сім’ї, молоді і спорту Олександра Федосєєва-Левандовська, директор Черняхівської гімназії Микола Сироїд, вчитель фізичного виховання гімназії Павло Жуковський, член керівної ради ЧРГО «Україна – це МИ» Сергій Дзюблик, директор волейбольного клубу «Хорос» Олександр Гибало, директор Черняхівської дитячо-юнацької спортивної школи Геннадій Гриневич та інші.
Виступаючі привітали юних спортсменів, побажали їм успіхів і гарної гри.