![6 6](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_vol2.jpg)
![29 29](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc08362.jpg)
![34 34](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc075191.jpg)
![p1000148 p1000148](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_p1000148.jpg)
Триває літнє оздоровлення дітей у пришкільних таборах. Волонтери Черняхівщини, як завжди в цю пору, заготовляють сухі вітамінні чаї для бійців на передову. Тому звертаються до школярів, гімназистів, ліцеїстів та їхніх педагогів, а також усіх небайдужих із проханням збирати й сушити листки смородини, малини, м’яти, липи, цвіт акації. Висушені чаї пакувати в невеликі пакети з будь-якого матеріалу і приносити у волонтерський офіс або приймальню народного депутата України Павла Дзюблика (обидві кімнати знаходяться в приміщенні райдержадміністрації, майдан Рад, 1; перший поверх).
Туди само волонтери просять приносити багатолітрові пластикові бутлі для питної води, які передаватимуть на передову.