![1 1](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_1.jpg)
![16 16](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc00954.jpg)
![28 28](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc08340.jpg)
![img_1073 img_1073](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_img_1073.jpg)
Фотовиставка присвячена загиблим бійцям АТО, сім’ям, хлопцям, які втратили кінцівки, дівчатам, які захищають Україну.
Відкриття виставки відбудеться 8 липня о 13.00 год. у Домі української культури.
Волонтерський проект “Якби не війна” зібрав портрети (фотографії та картини художників) українських воїнів – військовослужбовців ЗСУ, добровольців, які пройшли війну на Сході країни. Це 8 тематичних блоків експозиції від 15-25 експонатів у кожній. Це історії 146 героїв, 122 портрети, розповіді та світлини захисників з їх мамами та коханими.
Виставка вже побувала майже у всіх містах України та за кордоном.
Серед героїв проекту 40% житомиряни та хлопці Житомирської області, які захищали або й досі захищають східні рубежі держави у складі 95 бригади, 90 батальйону, 30 бригади тощо.
Організатори особисто відкриють виставку, розкажуть, як і чому це було створено, познайомлять з учасниками і презентують книгу з усіма 122 історіями, котра була написана за рік роботи над проектом.
http://oda.zt.gov.ua/