![4 4](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_4.jpg)
![16 16](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc00954.jpg)
![](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/portret-zemlyaka/thumbs/thumbs_.jpg)
![p1000148 p1000148](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_p1000148.jpg)
Закінчують споруджувати новий тротуар, кладуть асфальт. Правда, поки що лише на тій частині вулиці, яка йде від лікарні й пересікається із Коростенською. Хоча згодом вестимуться аналогічні роботи і на тій частині вулиці Юліана Мовчана, яка йде від Коростенської до Підварської.
Загальна вартість робіт – більше мільйона гривень. Робітники однієї з житомирських будівельних фірм працюють завзято і зробили б усе набагато швидше, якби не минулі дощі.
Черняхів стає ошатнішим і впорядкованішим. Жителі інших черняхівських вулиць теж сподіваються на аналогічні роботи.