Вулицю Тараса Шевченка в Черняхові заасфальтували

Ну ось  і завершили асфальтування вулиці Тараса Шевченка в Черняхові. Дехто з черняхівців переймається тим, що асфальт клали в дощ. Роз’яснити ситуацію ми попросили в директора компанії «Сучасне дорожне будівництво»  Олександра Григоровича Бенюха.

Керівник фірми зазначив, що небезпеки вкладання асфальтобетону пов’язані не з водою (якщо вона і була, то її відразу прибирали спеціальними пристроями), а з тим, що під час дощу асфальтобетон втрачає потрібну температуру, швидко вистигаючи. Запобігти цьому вдається за допомогою спеціальних технологій. До цього будівельного матеріалу додається технічна добавка – адбіт – Н, яка дає змогу асфальтобетону довго тримати потрібну температуру, що забезпечує належну якість виконання робіт і можливість вкладати його при ще нижчих температурах.

Крім цього, Олександр Бенюх зазначив, що в договорі, підписаному його компанією з Черняхівською селищною радою, вказано гарантійний строк на виконану роботу – 5 років. Тож у випадку виявлення якихось недоліків вони будуть якісно ліквідовані фірмою за власний кошт, як це сталося, наприклад, з окремою ділянкою по вулиці Юліана Мовчана (колишня Щорса).

Нагадаємо, що компанія «Сучасне дорожне будівництво» зареєстрована в Черняхові, тож сплачує податки саме до місцевих бюджетів.

Кошти на асфальтування вулиці Шевченка надійшли з державного бюджету за сприяння народного депутата України Павла Дзюблика. В окрузі цьогоріч за сприяння народного обранця капітально відремонтували тринадцять вулиць. Для цього залучено більше 20 мільйонів гривень.  А 270 мільйонів надійшли в область на ремонт доріг від митного експерименту. Одним із ініціаторів включення Житомирщини до цього експерименту став саме Павло Дзюблик, який разом зі своїми колегами Вадимом Кривенком та Дмитром Тимчуком нещодавно звернувся до Прем’єр-міністра України, щоб продовжити цей експеримент для нашої області ще на рік.

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (2 голосів, середнє: 5,00 з 5)
Завантаження...

Залишити коментар

Gallery
9 29 img_6080 dsc_0869
Квітень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930