![10 10](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc08421.jpg)
![15 15](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc00098.jpg)
![18 18](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc04887.jpg)
![20 20](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc08191.jpg)
7 листопада Уряд прийняв розпорядження про визнання спроможними 52 ОТГ, в яких перші вибори депутатів сільських, селищних, міських рад об’єднаних територіальних громад і відповідних сільських, селищних, міських голів відбулися у 2017-2018 роках (які раніше не визнавалися Кабінетом Міністрів України спроможними). Також визнано спроможними 123 ОТГ, в яких перші вибори депутатів сільських, селищних, міських рад об’єднаних територіальних громад і відповідних сільських, селищних, міських голів відбудуться 23 грудня 2018 року.
Як поінформували в Офісі реформ у Житомирському РВ АМУ, у Житомирській області це такі ОТГ:
Гришковецька селищна ОТГ,
Райгородоцька сільська ОТГ,
Швайківська сільська ОТГ,
Вчорайшенська сільська ОТГ,
Вільшанська сільська ОТГ,
Чуднівська міська ОТГ.