![4 4](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_4.jpg)
![16 16](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc00954.jpg)
![](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/portret-zemlyaka/thumbs/thumbs_.jpg)
![p1000148 p1000148](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_p1000148.jpg)
Річка Очеретянка – це одна з найбільших водойм Черняхівського району. Черняхівський ставок входить до її басейну. У ньому купаються діти та, звичайно, ловлять рибу. Риболовля – це дуже цікаве заняття, тому що ти спілкуєшся з природою та, звичайно, ласуєш смачненьким.
Наша водойма має багато видів риби, а саме: карась, короп, окунь, толстолоб, білий амур, краснопірка. Також є черепахи. Навіть кажуть, що і кілька щук є. Я мрію впіймати толстолоба і щуку, але поки що мені це не вдається.
Але, як відомо, рибу на голий гачок не впіймаєш. Тому для ловлі я використовую як приманку опариші, черв’яки, варені горох і картоплю.
Оснастка – також дуже важлива річ. Зокрема використовую: макушатник, пружину, «вбивцю карася».
Про те, на що клює та що ловиться, розповів. Тому чекаю вас на Черняхівському ставку та бажаю вам: ні хвоста, ні луски.
Артем Поліщук, фото автора