Яскрава зірочка засяє…

Сьогодні творчі та інтелектуальні можливості – запорука прогресу в будь якій галузі людського життя, а розкрити власний потенціал у шкільні роки – запорука успіху у майбутньому. Завданнями для вчителя є не тільки навчити дітей азам предмета, а й практичному застосуванню набутих знань, сприяти їхньому розвитку.Це вдається мені легко робити, коли поряд є талановиті, здібні учні. Однією з них і є Валерія Трояченко, учениця 9-А класу Черняхівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів.
Талант дитини цієї – багатогранний. Вона чудово танцює, грає у волейбол, є призером районних та обласних предметних олімпіад, активний член МАН. Дитина, з якою цікаво працювати, дитина, яка хоче і прагне дізнатися щось нове. І в 2016-2017 навчальному році, як вчитель, я відкрила у цієї учениці ще одну грань таланту.
На уроках біології при вивченні теми “Обмін речовин та енергії”, ми говорили про значення води для життя людини. Поставивши дітям питання: “Хто може сказати, якої якості вода у наших колодязях? Чи придатна питна вода для вживання у нашій місцевості?». Валерію зацікавила дана інформація. І як результат – дівчинка провела дослідження органолептичних показників якості питної води смт. Черняхів.
Роботу учениці було презентовано на районному, а згодом і на обласному конкурсі екологічного спрямування “До чистих джерел”.
– Я ніколи не думала, що буду займатися дослідницькою роботою! – посміхається Валерія. – Мені сподобалося, і результат вразив!”
На велику подяку заслуговують батьки Світлана Леонідівна та Руслан Миколайович. Вони підтримують доньку, підбадьорюють, допомагають. Адже успіх – це винагорода за щоденну наполегливу працю.
Мені надзвичайно приємно, що у своїй роботі з дітьми я зустріла таку розумну і талановиту дитину.
Валеріє, вітаємо тебе з перемогою! Нехай жага до пригод, досліджень, знань не згасає. Відкривай нові грані своїх здібностей і нехай тобі щастить у всіх твоїх починаннях!

М. М. Войтович, 
вчитель біології Черняхівської ЗОШ І-ІІІ ст.

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (1 голосів, середнє: 5,00 з 5)
Завантаження...

Залишити коментар

Gallery
3 34 img_6080 100_1617
Червень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930