![4 4](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_4.jpg)
![16 16](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc00954.jpg)
![](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/portret-zemlyaka/thumbs/thumbs_.jpg)
![p1000148 p1000148](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_p1000148.jpg)
Давно вже не секрет, що футбол у Сельці та Браженкці – це найулюбленіший вид спорту, особливо у молоді. Тому ціле літо у вихідні юнаки й дівчата збиралися на шкільному стадіоні і вели спортивні баталії. Але які ж турніри без нагород? Про це подбали місцеві активістки: Юлія Крисевич і Мальвіна Кириченко. Нещодавно вони організували і провели футбольний турнір між командами юнаків і дівчат із Браженки та Сельця. Допоміг їм у цій конкретній справі народний депутат України Павло Дзюблик.
Того дня на футбольному полі панував надзвичайний азарт як серед футболістів, так і серед вболівальників – емоції переповнювали. Але будь-яка гра передбачає переможців. Нею стала молодь Браженки: і команда юнаків, і дівоча збірна. Автори голів – Сергій Легенчук, Роман Ковтонюк, Олександра Рускевич та Анастасія Легенчук. Нагорода – футбольні м’ячі. Усім учасникам – солодощі. Уболівальникам – гарний настрій і бажання теж стати футболістами.