![6 6](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_vol2.jpg)
![29 29](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc08362.jpg)
![34 34](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc075191.jpg)
![p1000148 p1000148](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_p1000148.jpg)
Шостого березня дружна родина учнів та вчителів школи знову завітала у село Велика Горбаша з яскравим дійством із нагоди весняного свята Восьмого березня.
У цьому селі проживають не тільки чудові та працьовиті люди, але й відтепер повноправні учасники навчально-виховного процесу Черняхівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів – учні, їхні батьки та рідні.
На заході були присутні всі бажаючі: батьки школярів, їхні бабусі, дідусі, малеча, жителі села.
Зі словами вітання до всіх присутніх звернувся сільський голова Ігор Васильович Ремез. Юні таланти школи вразили лунким співом і запальними танцями, розчулили зворушливою поезією, подарувавши атмосферу свята, щирі усмішки та вітання всім присутнім. Активну участь у концерті взяли учні школи, які проживають у селі Велика Горбаша. Особливо тепло приймали Ганну Сич та Вікторію Поліванчук – своїх земляків, прекрасних читців.
Директор школи Галина Шлапак вручила батькам кращих учнів подяки, а хлопчики подарували ніжні квіти.
Всі присутні на концерті щиро аплодували юним талантам та запросили на нові зустрічі, а також побажали успіхів рідній школі.