![dsc083613 dsc083613](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/landscape/thumbs/thumbs_dsc083613.jpg)
![17 17](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc04830.jpg)
![19 19](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc05255.jpg)
![img_1073 img_1073](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_img_1073.jpg)
Завдання операції – виявлення та вилучення з незаконного обігу вогнепальної зброї. Так, на початку вересня поліцейськими у рамках кримінального провадження у домоволодінні 22-річного жителя одного з сіл Черняхівського району, було проведено санкціонований обшук в ході якого виявлено та вилучено 31 предмет боєприпасів, а саме патрони калібру 5,45 мм. Власник заборонених предметів раніше не судимий, учасник АТО, так і не зміг пояснити навіщо вони йому. Прикро, що будучи патріотом України та захищаючи її територіальну цілісність на пекельному сході країни він незаконно зберігав за місцем свого проживання боєприпаси військового призначення для військових аж ніяк не мирних потреб. За незаконне зберігання зброї та вибухівки слідує покарання у виді позбавлення волі на строк від трьох до семи років.
Нагадуємо, що під час цієї операції громадяни, які незаконно зберігають зброю та боєприпаси можуть добровільно здати їх до поліції, таким чином уникнувши відповідальності.
Ольга Бондарчук