![11 11](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc083613.jpg)
![17 17](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc04830.jpg)
![22 22](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc08215.jpg)
![100_1060 100_1060](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_100_1060.jpg)
З 15 січня поточного року розпочався набір до територіальних відділів та відділень Головного управління Національної поліції в Житомирській області. У Черняхівському відділення поліції є вакантними дві посади поліцейських секторів реагування патрульної поліції. Всі бажаючі для отримання більш детальної інформації можуть завітати безпосередньо до Черняхівського відділення поліції чи за телефоном 4-15-05. Поряд з цим, повідомляємо, що кандидати на службу до поліції, які мали спеціальні звання офіцерів та офіцерів запасу можуть реєструватися та проходити конкурсний відбір на посади молодшого складу поліції.
Черпняхівське відділення поліції