![dsc083613 dsc083613](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/landscape/thumbs/thumbs_dsc083613.jpg)
![17 17](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc04830.jpg)
![19 19](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc05255.jpg)
![img_1073 img_1073](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_img_1073.jpg)
Звісно, одним із кращих відпочинків у літній сезон є відпочинок на водоймі. Даний вид відпочину дає людині фізичне та моральне задоволення. Однак, не всі відпочіваючі з відповідально дотримуються елементарних правил безпеки на воді, що призводить до трагічних наслідків. Так, з початку року на водних об’єктах Черняхівського району виявлено загиблими 2 людей. Причиною загибелі є банальне нехтування правилами безпеки на воді. Кожному слід пам’ятати, що вода помилок не пробачає. Звертаємося до батьків, з проханням навчити своїх дітей правилам безпеки і не залишайти їх без нагляду. Пам’ятайте кращий урок це – власний гарний приклад! Подбайте, щоб відпочинок залишив тільки приємні спогади та враження!
Ольга Бондарчук