![4 4](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_4.jpg)
![16 16](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc00954.jpg)
![](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/portret-zemlyaka/thumbs/thumbs_.jpg)
![p1000148 p1000148](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_p1000148.jpg)
Протиправні дії керманича автомобіля «БМВ» у сквері на майдані Соборному м. Житомира зафільмували очевидці і поширили відео у соцмережах. 23 травня поліцейські встановили особу ймовірного правопорушника. За фактом хуліганських дій розпочато кримінальне провадження.У ході першочергових заходів зі встановлення обставин правоохоронці з’ясували, що автомобіль належить житомирянину, а за кермом на момент вчинення правопорушення перебував його 21-річний син.
Попередня правова кваліфікація події – ст.296 (Хуліганство) Кримінального кодексу України.
Триває встановлення та опитування усіх очевидців і свідків вчинення правопорушення. Вирішується питання про вилучення транспортного засобу та накладення на нього арешту.
Кримінальним кодексом України грубе порушення громадського порядку з мотивів явної неповаги до суспільства, що супроводжується особливою зухвалістю чи винятковим цинізмом, карається штрафом, піврічним арештом або обмеженням волі строком до 5 років.
https://www.npu.gov.ua/