![2 2](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_2.jpg)
![4 4](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_4.jpg)
![23 23](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc08218.jpg)
![dsc09628-4 dsc09628-4](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc09628-4.jpg)
Нардеп Павло Дзюблик продовжує свою освітню та культурну програму для випускників загальноосвітніх навчальних закладів свого виборчого округу.На гостину до столиці цього разу він запросив учнів Черняхівської ЗОШ І-ІІІ ступенів.
У екскурсійному маршруті, як зазвичай, Меморіальний комплекс – Національний музей історії України в Другій світовій війні, експозиції якого не лише налаштовують молодь на роздуми про минуле нашої держави, але і про її теперішнє та майбутнє.
“Маю надію, що після побаченого та почутого у музеї, повернувшись додому, ці діти відвідають з нагоди 9 травня учасників бойових дій тієї, далекої війни і будуть ще з більшою повагою ставитися до учасників бойових дій війни нинішньої – на Сході України.”-каже Павло Дзюблик.