![10 10](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc08421.jpg)
![15 15](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc00098.jpg)
![18 18](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc04887.jpg)
![20 20](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc08191.jpg)
Не просто зібрали – заробили. Удома разом із батьками напекли пиріжків та різних смаколиків і влаштували благодійний ярмарок. Покупцями стали і педагоги навчального закладу, і школярі. Наторгували тисячу гривень. Кошти привезли в Черняхів волонтерам. Крім коштів, вручили їм ще й чотири великі пакети зібраних ними кришечок, які підуть на виготовлення протезів для поранених бійців АТО.
Тисячу гривень волонтери від імені забрідських школярів вручили воїну Романові Шубіну з Черняхова, який зараз перебуває на лікуванні в госпіталі.
Роман та його мама Лариса Віталіївна щиро дякують школярам Забрідської ЗОШ І-ІІІ ступенів за допомогу.
На світлині: заступник директора Забрідської ЗОШ І-ІІІ ступенів Ярослав Кухарчук передає кошти, зібрані дітьми, волонтерові і керівникові приймальні народного депутата України Павла Дзюблика Людмилі Ратушній.