![5 5](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_vol1.jpg)
![dsc083613 dsc083613](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/landscape/thumbs/thumbs_dsc083613.jpg)
![12 12](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_img_8773.jpg)
![100_1507 100_1507](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_100_1507.jpg)
У вівторок, 30 жовтня, заступник прокурора Житомирської області Роксолана Володимирівна Гребенюк здійснить виїзд до Черняхова для проведення особистого прийому жителів Черняхівського району.
Особистий прийом розпочнеться об 11.00 годині за адресою: смт. Черняхів, вул. Слобідська,1 (приміщення прокуратури).
У разі необхідності громадяни можуть заздалегідь записатися на прийом. Для цього необхідно звернутися в приймальню прокуратури за вищевказаною адресою або повідомити свої дані та суть порушеного питання за телефоном 0(234) 4-12-50.
Коростишівська місцева прокуратура