![dsc083613 dsc083613](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/landscape/thumbs/thumbs_dsc083613.jpg)
![17 17](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc04830.jpg)
![19 19](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc05255.jpg)
![img_1073 img_1073](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_img_1073.jpg)
На другому пленарному засіданні першої сесії обласної ради VII скликання шляхом таємного голосування депутати обрали заступника голови обласної ради.
На посаду заступника Анжеліка Лабунська запропонувала дві кандидатури – представниів фракції ” Радикальної партії Олега Ляшка” Сергія Крамаренка та фракції «Опозиційного блоку» Наталії Рибак. 41 голосом обрано Наталію Рибак.
«Я народилася в місті Коростишеві Житомирської області, навчалась в Хмельницькому. З 84-го року я проживаю у Житомирі. Я маю 22 роки виробничого стажу, працювала помічником народного депутата, працювала першим заступником голови Черняхівської РДА, працювала головою Черняхівської районної ради. З 2011 року я – член делегації України місцевого самоврядування Ради Європи. Я знаю, що таке місцеве самоврядування, я знаю, які виклики, проблеми стоять перед ним. Якщо ви мені довірите, я з гордістю виконаю всі ті потреби для громади Житомирщини», – розповіла Наталія Рибак.
Першим заступником голови облради став Володимир Ширма від БПП.
Черняхівщина буде сподіватись на особливу увагу до району зі сторони Наталії Іванівни.