![dsc083613 dsc083613](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/landscape/thumbs/thumbs_dsc083613.jpg)
![28 28](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc08340.jpg)
![29 29](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc08362.jpg)
![dsc_0195 dsc_0195](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_dsc_0195.jpg)
Святом Хрещення закінчуються Різдвяні святки, які тривають з 7 по 19 січня. Згідно з біблійною розповіддю, Христос був освячений у водах річки Йордан, що і дало другу, народну назву свята.
Свято традиційно організовують ЧРГО «Україна – це МИ» та команда «КОНКРЕТНИХ СПРАВ» за сприяння народного депутата України Павла Дзюблика й голови Черняхівської районної ради Івана Бовсунівського.
Воду освятить Архієпископ Житомирський і поліський Володимир.
Шановні земляки, долучайтеся до завтрашнього купання в освяченій воді. Додавайте собі здоров’я і гарного настрою.