![4 4](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_4.jpg)
![dsc083613 dsc083613](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/landscape/thumbs/thumbs_dsc083613.jpg)
![122 122](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/portret-zemlyaka/thumbs/thumbs_122.jpg)
![100_1020 100_1020](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_100_1020.jpg)
Черняхів ряхтить розклеєними скрізь інтригуючими оголошеннями: Ольга Фреймут, Дмитро Борисов та команда телепроекту «На ножах» скликають о 14.00 черняхівців на майдан Рад, обіцяючи частування, глінтвейн та «подарунок місту від команди проекту».
«На ножах» — кулінарне шоу телеканалу 1+1. У цьому проекті телеканал допомагає власникам ресторанів, кафе, пабів зробити їхній бізнес успішним. Учасниками «На ножах» стали ресторани, які знаходилися за крок до банкрутства.
У програмі аналізують усі аспекти ресторанного бізнесу: меню, логістику, місце, інтер’єр, шеф-кухарів, сомельє.
Що ж приготувала Ольга Фреймут для Черняхова? Інтрига.