![10 10](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc08421.jpg)
![15 15](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc00098.jpg)
![18 18](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc04887.jpg)
![20 20](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc08191.jpg)
27–28 жовтня 2017 року у Кракові (Польща) викладачі кафедри історії України взяли участь у роботі XVII міжнародної наукової конференції «Роль католицької церкви у процесах європейської інтеграції». Цього року у рамках центральної теми конференції — «Куди рухається Європа?» — обговорювалися питання європейського політичного лідерства, європейської ідентичності, майбутнього Євросоюзу, Брексіту. В окремих доповідях також піднімалося питання європейської інтеграції України, – повідомляється на офіційному сайті ВНЗ.
Викладачі кафедри історії України разом із активною участю у роботі наукового заходу ознайомилися з історико-культурними пам’ятками Кракова. Серед членів делегації були також наші земляки: викладач університету кандидат історичних наук Андрій Рацілевич та депутат Вільської сільської ради Руслан Свірчевський.