![3 3](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_3.jpg)
![6 6](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_vol2.jpg)
![33 33](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc08852.jpg)
![img_6080 img_6080](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_img_6080.jpg)
Четвертий обласний пісенний фестиваль «Козацька воля» зібрав у Черняхові багато прихильників справжньої української козацької пісні. Фестиваль був започаткований в 2008 році директором місцевого будинку культури Василем Капустіним.Нині пройшов за підтримки народного депутата України Павла Дзюблика та команди «Конкретних справ». До вашої уваги – невеликий ролик. А в неділю, 3 липня, запрошую подивитися широший звіт про це мистецьке свято у програмі «Джерела натхнення». Початок – о 16.19, відразу після «Спортивного калейдоскопу».