![dsc083613 dsc083613](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/landscape/thumbs/thumbs_dsc083613.jpg)
![17 17](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc04830.jpg)
![19 19](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc05255.jpg)
![img_1073 img_1073](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_img_1073.jpg)
Юну авторку кращої творчої роботи Олександру Опанасюк з м. Коростеня 3 липня, напередодні 5-ої річниці поліції України, нагородив начальник ГУНП Житомирщини Юрій Олійник. Конкурс дитячого малюнка «Служити та захищати» проходив у регіоні з 1 червня по 1 липня. До участі у ньому долучилися школярі віком від 7 до 12 років з усієї Житомирщини.
Районний етап закінчився відбором з десятків представлених творчих робіт кращих з кращих. Саме вони були передані на розгляд журі до Управління превентивної діяльності ГУНП в Житомирській області.
У фіналістах конкурсу ми розглядали юних художників з Пулинського, Черняхівського, Коростенського, Ружинського і Брусилівського районів області. Врешті за одностайним рішенням переможницею обрали 9-річну Олександру Опанасюк з м. Коростеня, – розповіла начальниця підрозділу ювенальної превенції ГУНП Житомирщини Наталія Гончарук.
Олександра є вихованкою дитячого будинку сімейного типу і своїм художнім талантом і творчою роботою вразила та зворушила поліцейських.
Нагородження переможниці конкурсу відбулось 3 липня в Головному управлінні Національної поліції в Житомирській області. Керівник главку Юрій Олійник привітав дівчинку Грамотою та подарунком для розвитку творчих здібностей.
Також він подякував усім учасникам за активність і побажав подальших успіхів та натхнення.
Відділ комунікації поліції Житомирщини
https://www.npu.gov.ua/