![10 10](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc08421.jpg)
![15 15](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc00098.jpg)
![18 18](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc04887.jpg)
![20 20](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc08191.jpg)
Музей космонавтики ім. С. П. Корольова Житомирської обласної ради запрошує дітей взяти участь у IІІ Міжнародному відкритому конкурсі творчих робіт в галузі цифрового мистецтва «Яка прекрасна наша планета!», присвяченому першому польоту людини в космос. Про це повідомляє прес-служба Житомирської обласної ради.«Конкурс проводить Асоціація музеїв космонавтики України, а національними координаторами є музей космонавтики ім. С. П. Корольова, Литовський музей етнокосмології, музей польської авіації.
Цьогорічна тема конкурсу – «Космічна наука та техніка». Для участі у конкурсі запрошуються діти у трьох вікових категоріях: 7-10 років, 11-14 років, 15-18 років.
Прийом робіт проводиться з 1 до 30 березня 2018 року лише через офіційний сайт конкурсу – www.beautifulplanet.top», – йдеться у повідомленні.
Про результати конкурсу Оргкомітет до 10 квітня 2018 року оголосить на сайті Асоціації музеїв космонавтики України – www.amcos.org.ua та на сайтах національних координаторів конкурсу.
Більше інформації про конкурс та умови участі у ньому можна знайти на сайті музею космонавтики ім. С. П. Корольова.
http://zhitomir.today/