![4 4](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_4.jpg)
![16 16](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc00954.jpg)
![](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/portret-zemlyaka/thumbs/thumbs_.jpg)
![p1000148 p1000148](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_p1000148.jpg)
Депутат Верховної Ради України Павло Дзюблик пообіцяв подарувати незадеклароване майно чи підприємства його сім’ї, якщо таке буде знайдено.Про це парламентар повідомив на своїй сторінці у Facebook 26 червня.
За словами Павла Дзюблика, поштовхом до такої ініціативи стали звинувачення деяких «діячів». Мовляв, у власності дружини нардепа є низка підприємств.
«Увага, оголошую квест! Шановні земляки! Тут деякі «громадські діячі» звинувачують мене у тому, що моя дружина володіє низкою підприємств. https://declarations.com.ua/…/nacp_f0dbccee-4e04-4702-9043-… І тепер квест. Хто знайде майно чи підприємства, які належать мені, чи моїй дружині той отримає їх у свою власність. Шукаймо разом)))», – написав Павло Дзюблик.
https://zhitomir.life/