![27 27](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc08319.jpg)
![31 31](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc08407.jpg)
![img_6080 img_6080](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_img_6080.jpg)
![20111012-dsc_2805-edit 20111012-dsc_2805-edit](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_20111012-dsc_2805-edit.jpg)
Після відпрацьованого дня таксист Артем Трет’як отримав звичайний виклик – завезти жінку з Бердичева до Житомира, на вулицю Польову. Але Артем ніяк не міг передбачити, що саме йому доведеться побачити та пережити.
Як запевняв хлопець, по дорозі в Житомир він почув розмову жінки, що їхала на задньому сидінні, про те, що скоро в неї почнуться пологи та хтось її повинен зустріти. Згодом жінка голосно застогнала – таксист додав швидкості, а за декілька кілометрів від самого Житомира жінка наказала зупинити машину, оскільки в неї почались пологи – чоловік відреагував швидко.
Сам Артем неодружений та своїх дітей не має, асистентом при пологах ніколи не був. Хлопець, звичайно, нервував, але не розгубився. Загорнув немовля в ковдру, яку породілля везла з собою, подав дитину матері.
Як з’ясувалося потім, бердичівлянка виявилася не мамою для немовляти, а новонароджене маля – не її дитина, а якоїсь італійської родини. Ця жінка всього лише сурогатна матір, живий інкубатор.
Після приїзду в Житомирський пологовий будинок немовля з “мамою” зустріла саме ця італійська родина, в якій незабаром буде жити новонароджена дитина. Таксисту подякували та заплатили.
Марія Зощук, Карина Лойко