![22 22](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc08215.jpg)
![28 28](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc08340.jpg)
![35 35](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_img_1265.jpg)
![dsc02544 dsc02544](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/kolektyvne-foto/thumbs/thumbs_dsc02544.jpg)
Літературний ланцюжок під назвою “Зимонька завзята принесла нам свято” запросив дітей 5 січня до бібліотки.Читачі ознайомились з історією виникнення Різдва Христового та святкуванням його в Україні та Європі, пригадали святкові звичаї та обряди.
Майстер-клас “Різдвяний янгол” від Валентини Огійчук, бібліотекаря відділу обслуговування молодших школярів – пройшов на УРА! Діти поринули у творчу атмосферу, де власними руками створювали святкового янгола.
Різдвяний янгол – це важливий персонаж кожної святкової історії та чудова прекраса в новорічний час, він символізує тепло і доброту. Про все це розповіла дітям бібліотекар .
Працівники Черняхівської дитячої бібліотеки