12 червня Павло Дзюблик працював у Брусилівському районі

Поточний тиждень  нардеп Павло Дзюблик працює у виборчому окрузі, як це зазвичай буває у не пленарні тижні. 12 червня увесь день провів у Брусилівському районі.Зустрічався з жителями району в межах особистого прийому громадян, крім того, мав зустріч з жителями села Нові Озеряни.

«З громадою села ми зустрічаємося не вперше і маємо непогані результати співпраці. Я включив у подання на фінансування з державного бюджету технічне переоснащення котельні місцевої школи у сумі 200 тисяч гривень., за кошти субвенції ми придбали музичний центр у сільський клуб у сумі 15 тисяч гривень. І не залишили без уваги чудовий дитячий садок, якому потрібна була морозильна камера. 9 тисяч гривень спрямовані на її придбання.»-зазначив Павло Дзюблик.
Тобто, усі вікові групи наших дітей отримали підтримку на те, щоб підростати, навчатися та проводи дозвілля.

Це справжній осередок культурного життя наших творчих дітей поза межами школи, так як є позашкільним закладом освіти.

“Я захоплююся роботою таких центрів у кожному із семи районів свого виборчого округу і вважаю її неоціненною, тому і спрямував минулоріч по 100 тис.грн. держсубвенції на усі ці заклади для придбання обладнання та предметів довгострокового користування для використання в гуртковій роботі.
Радий чути, що це суттєво підтримало матеріально-технічну базу, однак прикро дізнатися, що крім цієї субвенції більше підтримки і не було. “-каже Павло Дзюблик.
Він просить усіх керівників на місцях звернути увагу на позашкільні заклади освіти і підтримувати їх та творчі колективи, які роблять наш світ кращим щоденно та вчать цьому наших дітей, формуючи їхнє світосприйняття та «правильне» дозвілля.

12 червня у Брусилівській ОТГ відбувся своєрідний З‘їзд голів об‘єднаних територіальних громад Житомирщини.
Так як  народний депутат  з повагою відноситься уся до усіх цих людей-реформаторів нашої області, а частина з них ще й керують громадами, що знаходяться на території його виборчого округу, я не міг не зустрітися з ними. Приємно поспілкувалися і я дякую за це. Такі зустрічі необхідні з метою підтримки дружніх зв`язків і обміну досвідом.
Я з Вами, підтримував і буду в подальшому це робити.
Успіху усім нам у роботі на благо України!

Ось і підвели підсумки Еко-квесту до Дня довкілля «Наше Полісся» у Брусилівському районі.
Чудові команди, гідне представлення своїх навчальних закладів і поведінка, що не мало значить, як показав Еко-квест.
Дякую усім директорам за пророблену зі своїми колективами роботу – дбайливе і творче відношення до виконання завдань по тематичних днях, до охорони навколишнього природного середовища.
Лідером Конкурсу у Брусилівському районі за підсумками голосування журі і on-line голосування став колектив гімназії імені О.Готовчиця, саме вони отримають 100 тис.грн. на розвиток свого навчального закладу, решта учасників району – по 15 тис.грн. – заохочувальний приз за гарну колективну роботу.
Всім директорам на даній зустрічі нардеп передав Подяки для колективів за участь у Еко-квесті, лідеру перегонів, на додаток до Подяки, вручив Почесну грамоту від Міністерства екології та природних ресурсів України.
Працюємо далі над запровадженням екологічних програм у закладах освіти.
Дякую усім за співпрацю!

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (Поки ніхто не голосував)
Завантаження...

Залишити коментар

Gallery
3 16 27 dsc_0877
Липень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031