Конкурс читців творів Лесі Українки і Тараса Шевченка у Брусилівському районі

З метою  виявлення мистецьких талантів, підтримки та  удосконалення творчих навичок талановитої учнівської молоді  в жанрі художнього читання і популяризації  творчості  Лесі Українки і Тараса Шевченка нещодавно  було проведено традиційний конкурс читців творів Л.Українки і Т.Шевченка, в якому взяли участь 47 школярів різних вікових категорій загальноосвітніх навчальних закладів Брусилівської селищної ради і Ставищенської сільської ради. Журі у складі Л.М.Філоненко, начальника відділу культури, туризму та діяльності ЗМІ селищної ради, Ю.Г. Кіщенко, завідуючої методкабінетом відділу освіти і  спорту, селищної ради, та К.В.Федишиної, директора Брусилівського СБК, при визначенні переможців враховували рівень репертуару і виконавської майстерності читців, культуру сценічної мови та сценічну культуру виконавців творів Лесі Українки і Тараса Шевченка.

Відзначено, що в цьогорічному конкурсі значну кількість читців представляли учні молодших класів (особливо з гімназії), які показали непогану підготовку. За результатами прослуховування читців встановлено: в різних вікових категоріях по представленню поезій Тараса Шевченка 1-і місця присуджено Рудницькій О. та Шкіль А. з гімназії, Шепетчук В. із Соловіївської ЗШ, Лісовий Н. з Хомутецької ЗШ, Рибак К. з Приворотської ЗШ, Прокопчук М. з Водотийського НВК- ліцею та Чорна В. з Осівецького НВК, по представленню творів Лесі Українки 1-і- місця присуджено Лозко О., Тюрменко Д., Шаргут С. та Стаднюк К. з Брусилівської гімназії, Руденко К. із Соловіївської ЗШ і Щуліпенко Н. з Водотиївського НВК-ліцею. За чудове представлення творів присуджено 2-і  та  3-і місця кращим читцям, учням молодших, середніх і старших класів навчальних закладів Брусилівщини.

Про результати конкурсу можна більш детальніше дізнатися у відділі освіти і спорту селищної ради та в Брусилівському селищному Будинку культури, а нагородження переможців буде проходити під час проведення останніх дзвоників в кожній школі. Переможці конкурсу читців творів Т.Шевченка вже були учасниками літературно-мистецької зустрічі по вшануванню великого Кобзаря, інших переможців ми будемо запрошувати до участі в  культурно-масових заходах Брусилівської селищної ради.  Хочемо подякувати учням, вчителям і батькам за хорошу підготовку і активну участь в конкурсі. Всім бажаємо нових перемог і творчих успіхів!

https://brusylivska-gromada.gov.ua/

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (Поки ніхто не голосував)
Завантаження...

Залишити коментар

Gallery
3 11 p1010265 100_1565
Квітень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930