![22 22](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc08215.jpg)
![28 28](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc08340.jpg)
![35 35](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_img_1265.jpg)
![dsc02544 dsc02544](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/kolektyvne-foto/thumbs/thumbs_dsc02544.jpg)
Європа оголосила 2018 й рік Роком культурної спадщини (Year of Cultural Heritage). Кабінет Міністрів України підтримав проект указу Президента України про оголошення 2018 року Роком охорони культурної спадщини в Україні.У бібліотеках ведеться робота зі збереження історичної та культурної національної пам’яті: створюються фонди краєзнавчої літератури, ведуться наукові дослідження у галузі краєзнавства. Крім того, у сільських бібліотеках-філіях Брусилівської ОТГ вирішено активізувати роботу щодо створення і поповнення краєзнавчих куточків та постійно діючих виставок – збирати в односельців, досліджувати, зберігати та представляти широкому загалу предмети побуту, якими користувалися їх пращури, адже незабаром ці предмети, такі важливі колись в кожній оселі, за непотрібності можуть безслідно щезнути.
Збереження і передача національної пам’яті та її духовно-морального ядра – це справа не тільки усього громадянського суспільства, а й бібліотеки як соціального інституту. Така діяльність бібліотек сприяє росту національної самосвідомості, піднесенню почуття національної гордості за свою історію, культуру, мову, звичаї та традиції.
На фото – матеріали для краєзнавчого куточка “Бабусина світлиця” зібрані в бібліотеці-філії с.Хомутець бібліотекарем С.І.Шкуринською.
https://brusylivska-gromada.gov.ua/