Народний депутат України Павло Дзюблик здійснив особистий прийом громадян у Брусилівському районі

Під час особистого прийому громадян у Брусилівському районі він зустрівся з багатьма людьми. Деякі з них вже знайомі йому,оскільки мали нагоду працювати разом і вирішувати конкретні проблеми. Народний депутат каже, приємно вражений, що люди пам’ятають   і дякують за пророблену роботу і, що головне, результат.
Проте, зверталися й інші, не знайомі  жителі Брусилівщини, які потрбують допомоги.

    

Далі Павло Дзюблик зустрівся з вихованцями та вихователями Брусилівського дошкільного навчального закладу “Віночок”.
За  сприяння депутата для дошкільнят були закуплені нові меблі, проте нагальною потребою для районного центру залишається відкриття ще одного дитсадка, так як один не має потужностей (зокрема площі), щоб вмістити усіх дошкільнят.
«Приємно, що налагоджена комунікація з новообраним головою об’єднаної територіальної громади Габенцем Володимиром Васильовичем, я щиро радий його зацікавленості у роботі на благо громади»-каже народний депутат.
Спільно розглянули варіанти вирішення даного питання, оглянули альтернативні будівлі, які можна переобладнати під дитячий садок.

        

Перебуваючи  у Брусилівському районі Павло Дзюблик не міг не завітати у Брусилівську гімназію
ім. Г.О.Готовчиця.

Минулий рік був надзвичайно плідним у співпраці, народного депутата з педагогічним колективом гімназії,оскільки Павлу Дзюблику  вдалося включити даний заклад до фінансування з держбюджету на заміну вікон та вхідних дверей, а також, напередодні нового року, закуплено мультимедійне обладнання, що було нагальною потребою для учнівського і педагогічного колективів.
Крім того, на базі даного закладу освіти встановлено спортивне обладнання, яке придбали для ДЮСШ в кінці 2016 року.
Тобто, якщо працювати комплексно, то результат очевидний.

А зміцнювати матеріально-технічну базу необхідно, так як гімназія має повне право бути опорним закладом освіти в селищі та районі.

  

«Приємно, коли в тебе вірять, -каже Павло Дзюблик. Мова йде про  жителів Дивинської сільської ради Брусилівського району. Вони активні і не сидять на місці, чекаючи хто ж вирішить їхні проблеми, а беруть і шукають усі можливі варіанти її подолання. В тому числі, пишуть численні звернення до народного депутата, бо вбаають у ньому  підтримку а  той, в свою чергу, коли має моживість, завжди готовий допомогти.

Наша комунікація налагоджена і, у разі потреби, вони завжди звертаються по тих чи інших питаннях, які нагальні для села.

Ми мають спільне досягнення – закуплено меблі для Дивинського дошкільного навчального закладу “Вишенька” і Дивинської загальнооосвітньої школи І ступеня.
Проте, при вирішенні одних, відразу з’являються інші, не менш актуальні питання.
Серед них-ремонт автодороги до села та скари на маршрут перевезення.
  

Справжньою окрасою та гордістю Соловіївської сільської ради та й Брусилівського району в цілому, є Соловіївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів.
Напередодні новорічно-різдвяних свят і тут отримали цільову субвенцію з держбюджету, яка підтримала наявну матеріально-технічну базу закладу.
А як же по-іншому?

Все тут зроблене з душею-кожна поробка, декорація, що лише підкреслює майстерність педагогічного колективу і цивілізованість учнівського.
Павло Дзюблик приємно вражений побаченим, спілкуванням і переконаний, що ще попрацюють разом над реалізацією нових, не менш потрібних та гарних, проектів.

  

Багато наявних проблем Павлу Дзюблику озвучили жителі Новоозерянської сільської ради Брусилівського району.
Попри ямковий ремонт, який народний депутат  спільно з громадою ініціювали минулоріч, дорога до села не має належного покриття, що ще раз підверджує, що краще зробити більш матеріально затратно, але один раз, ніж “латати” щорічно.
А за ці роки “вийшла з ладу” й інша дорога – по вул.Н.Сосніної, тобто проблеми не вирішуються по мірі надходження, а нарощуються, що мене зовсім не радує.

Іншою суттєвою проблемою є освітлення населеного пункту. Підприємець, попри здійснену проплату, так не віддав усіх супутніх документів і через це не можна здійснити підключення, і це триває вже чотири роки! З одного боку і не дивно, враховуючи, що сільський голова так і не з’явилася особисто на цю зустріч. Напевно, що проблем не має.
Але жителів треба підтримати, якщо питання не вирішиться у конструктивному діалозі, то Павло Дзюблика планує звертатися до правоохоронних органів, аби дали належну оцінку діям Бистрицького С.О.
Серед інших питань-придбання музичної апаратури для сільського клубу, світильників для дошкільного навчального закладу та інші.

«Хоча й намагаюся донести до людей під час кожної зустрічі, що я законотворець і хочу почути від них перш за все пропозиції по вдосконаленню законодавчої бази – діючої і на етапі розробки, проте, без вручених, підготовлених заздалегідь на моє ім’я, звернень з потребою у матеріальних цінностях, вийти із зустрічі ще не вдавалося.»-каже народний депутат.

 

 

 

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (2 голосів, середнє: 5,00 з 5)
Завантаження...

Залишити коментар

Gallery
18 28 31
Липень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031