![10 10](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc08421.jpg)
![15 15](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc00098.jpg)
![18 18](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc04887.jpg)
![20 20](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc08191.jpg)
14 липня відбулася сесія Брусилівської селищної ради. На порядок денний 8 сесії селищної ради 7 скликання було винесено 59 питань.Депутати селищної ради передбачили співфінансування з місцевого бюджету на об’єкти, що фінансуються з державного бюджету України у 2017 році за пропозицією народного депутата України Павла Дзюблика.
Серед них:
Брусилівський ДНЗ”Віночок”- сума 20тис.грн. для придбання комплекту меблів,
Хомутецький ДНЗ “Малятко” – сума 10 тис.грн. на придбання комп’ютерної техніки,
сільський клуб у Нових Озерянах – 15 тис.грн. для придбання звукової апаратури.
Дякуємо депутатському корпусу за те, що підтримали співфінансування та проголосували за внесення змін до селищного бюджету на 2017рік, що йшло одним із питань порядку денного
Цього ж дня в селищному Будинку культури відбулася презентація книги “Брусилівщина в іменах. Артисти, музиканти, художники”. Автор видання Володимир Святненко письменник та краєзнавець, лауреат Всеукраїнської премії імені Івана Огієнка в номінації “Громадська, політична і духовна діяльність”.