![4 4](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_4.jpg)
![dsc083613 dsc083613](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/landscape/thumbs/thumbs_dsc083613.jpg)
![122 122](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/portret-zemlyaka/thumbs/thumbs_122.jpg)
![100_1020 100_1020](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_100_1020.jpg)
На Житомирщині селянин відкопав на городі 250-кілограмову бомбу. Днями місцеві жителі в Брусилівському районі виявили кілька вибухонебезпечних предметів. Про це повідомляє Управління ДСНС України в Житомирській області. Найбільший боєприпас був виявлений напередодні в с. Ястребенька. Чоловік зорав плугом його на власному городі. Фахівці, які прибули на місце події, ідентифікували знахідку як 250-кілограмова фугасна авіаційна бомба. Також в с. Березівка при посівної роботі на полі місцевий житель виявив артилерійський снаряд калібру 76 мм. Ще один боєприпас жителі даного населеного пункту принесли в пожежну частину. Рятувальники ідентифікували знахідку як 82-міліметрова мінометна міна. Всі вищевказані вибухонебезпечні предмети група піротехнічних робіт знищила в спеціально відведеному для цього місці.
http://zhitomir-online.com/