![dsc083613 dsc083613](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/landscape/thumbs/thumbs_dsc083613.jpg)
![17 17](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc04830.jpg)
![19 19](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc05255.jpg)
![img_1073 img_1073](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_img_1073.jpg)
У четвер, 8 серпня, на Житомирщині місцями спостерігалося погіршення погодних умов (грозові дощі, град та шквальний вітер). Внаслідок чого у 3-х районах області рятувальникам довелося розчищати автошляхи від повалених дерев. Про це повідомляє пресслужба ДСНС України у Житомирській області.«Зокрема, в селах Морозівка та Соловіївка Брусилівського району на центральну вулицю впало 13 дерев, які в свою чергу перекрили рух у напрямку Житомира, Попільні та Фастова. Упродовж 5 годин бійці 6-ї державної пожежно-рятувальної частини розрізали та прибрали з проїжджої частини повалені негодою дерева, відновивши поступово рух транспорту», – йдеться у повідомленні.
Також, станом на ранок 9 серпня внаслідок погіршення погодних умов відключено від електропостачання 7 повітряних ліній електропередач по 10 кВ, 104 трансформаторні підстанції та 21 населений пункт в 5 районах області (Андрушівський, Брусилівський, Попільнянський, Радомишльський, Ємільчинський).
http://zhitomir.today/