У Брусилові відбулись урочистості з нагоди Дня вшанування ліквідаторів аварії на ЧАЕС

Для Брусилівського району аварія на ЧАЕС стала ключовою подією, адже район створився внаслідок переселення.

14 грудня відбулась зустріч з ліквідаторами наслідків аварії на ЧАЕС.Керівники району поклали квіти до пам’ятника загиблим під час аварії на Чорнобильській АЕС, а далі, разом з ліквідаторами провели «круглий стіл», на якому мали змогу підняти проблемні, хвилюючі їх питання.

На засіданні «круглого столу» були присутні перший заступник голови райдержадміністрації, голова районної ради, голова селищної ради, головний лікар «Центральної районної лікарні», головний лікар «ЦПМСД», завідувач КУ «Аптека № 13», начальник управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації та ліквідатори.

Захід проводила Галина Андреєва, голова ГО «Союз Чорнобиль».

Ліквідатори мали масу запитань до керівників району.

Андрій Григорович Майструк розповів присутнім про процедуру оздоровлення, а також про проект щодо змін відшкодування придбаних ліків ліквідаторами ЧАЕС. А  саме проект має на меті купівлю ліків за рецептом за свої кошти, а далі ліквідатор з чеком та рецептом звертається до УПСЗН, де оформлюється процедура повернення коштів.

Сергій Володимирович Хабаза відповів на питання ліквідаторів щодо нюансів виписки рецептів та повідомив, що питання співпраці між сімейними лікарями та аптекарями узгоджено, вони мають змогу бути на постійному зв’язку, що дає змогу виписувати хворим ті ліки, які наявні в аптеці.

Чимало запитань звучало від ліквідаторів щодо зменшення пільгової норми газу. Олександр Олександрович Ненюк повідомив присутнім, що започатковано попередню оплату коштів за газ, тому не варто лякатись платівок, які будуть розіслані. А також порадив активно контролювати свої показники та вчасно передавати їх до газової дільниці.

Запитання були і щодо кредитів на утеплення, на що, порадили звернутись до відділень «Ощанбанку» або «Приватбанку», де буде надано умови для кожного клієнта.

Також Олександр Ненюк  розповів про те, що жителям Житомирської області з обласного бюджету відшкодовують 15% від вартості систем сонячного теплопостачання та 20% від вартості сонячних батарей та дахових панелей.

Зустріч була проведена в теплій атмосфері, учасники ліквідації отримали відповіді на всі хвилюючі запитання.

http://www.brusyliv-rda.gov.ua/

 

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (Поки ніхто не голосував)
Завантаження...

Залишити коментар

Gallery
3 34 img_6080 100_1617
Червень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930