![27 27](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc08319.jpg)
![31 31](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc08407.jpg)
![img_6080 img_6080](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_img_6080.jpg)
![20111012-dsc_2805-edit 20111012-dsc_2805-edit](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_20111012-dsc_2805-edit.jpg)
У Брусилові відбулися урочистості до Дня працівників сільського господарства .Від імені народного депутата України Павла Дзюблика перший заступник голови райдержадміністрації Олександр Олександрович Ненюк з головою районної ради Ніною Анатоліївною Рафальською привітали усіх працівників сільського господарства та вручили Почесні Грамоти та квіти від Міжфракційного депутатського обєднання “За Житомирщину” було вручено:
Хміль Петру Богдановичу – Керівнику фермерського господарства “Богдан”.
Лисенко Світлані Василівні – головному спеціалісту відділу агропромислового розвитку Брусилівської районної державної адміністрації.
Зайченку Владиславу Васильовичу- комбайнер товариства з обмеженою відповідальністю “Вега-Агро”.
За вагомий особистий внесок в організацію і забезпечення зростання виробництва сільськогосподарської продукції, сприяння розвитку сільського господарства, сумлінну працю.