![4 4](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_4.jpg)
![dsc083613 dsc083613](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/landscape/thumbs/thumbs_dsc083613.jpg)
![122 122](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/portret-zemlyaka/thumbs/thumbs_122.jpg)
![100_1020 100_1020](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_100_1020.jpg)
Запрошуємо на щорічне традиційне святкове засідання клубу «Берегиня» Брусилівської ради жінок.У програмі засідання:вітальні виступи керівників району та селищної ради,конкурсна програма за участю аматорських колективів «Калинонька»с.Биків та «Молодички»с.Високе.
Свято відбудеться в приміщенні селищного будинку культури
Початок-о 14.00
Вхід за запрошеннями.
Брусилівська районна рада жінок
https://brusylivska-gromada.gov.ua/