![22 22](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc08215.jpg)
![28 28](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc08340.jpg)
![35 35](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_img_1265.jpg)
![dsc02544 dsc02544](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/kolektyvne-foto/thumbs/thumbs_dsc02544.jpg)
На екскурсію до музею завітали представники Осівецької школи: учні 5-го класу з вчителем української мови Косарчук Оленою Миколаївною та вчителем історії Ковальчук .
Школярі з цікавістю розглядали експонати музею та були ознайомлені з виставкою картин та творчістю художника Олексія Дмитровича Макаренка. Ознайомилися з побутовими речами української оселі хх століття, прослухали розповідь про дитячі роки Івана Огієнка. Діти уважні та виховані за що дякуємо батькам та вчителям школи.