![26 26](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc08278.jpg)
![dsc_0195 dsc_0195](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_dsc_0195.jpg)
![100_1528 100_1528](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_100_1528.jpg)
![dsc_0867 dsc_0867](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/kolektyvne-foto/thumbs/thumbs_dsc_0867.jpg)
Діти займають особливе місце в будь-якому суспільстві. Але далеко не завжди дорослі, приділяють достатньо часу для сприятливих умов розвитку дітей.
І це має ряд надзвичайно негативних наслідків для всього людства в цілому. Чи зміниться така неприємна ситуація з часом? Що ми можемо очікувати від майбутнього в цьому плані?
Відповідь є. Завдяки таким людям, як народний депутат України Павло Дзюблик, здорове майбутнє наших дітей – гарантоване! Дуже приємно, що в наш нелегкий час живуть такі люди, які готові прийти на допомогу іншим і роблять це безкорисливо, доброзичливо та від щирого серця. У народі кажуть, що добра людина – це щаслива людина. І доброта обов’язково повертається до того, хто її віддає.
Шановний Павле Володимировичу! Ваша підтримка –свідчення небайдужого ставлення до проблем “ЗДОРОВОЇ” освіти в Україні. Ще раз дякуємо і висловлюємо надію, що це лише успішний початок нашої співпраці .
Від батьківського та учнівського колективів щиро бажаємо Вам здоров’я, сімейної злагоди та взаєморозуміння, душевного спокою та достатку!