![3 3](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_3.jpg)
![6 6](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_vol2.jpg)
![33 33](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc08852.jpg)
![img_6080 img_6080](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_img_6080.jpg)
Сьогодні нардеп Павло Дзюблик зустрівся з вчителями історії та бібліотекарями, які працюють у закладах освіти та культури Брусилівського району. “Ми презентували проект «Книжкова навала» та передали по комплекту книг (даний комплект включає 13 книг історичної тематики – від найдавніших часів до сьогодення) на усі бібліотеки.”-зазначає нардеп.
Він дякує народному депутату України Дмитру Тимчуку і команді НУО «Інформаційний спротив» за співпрацю та цю можливість.