![10 10](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc08421.jpg)
![15 15](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc00098.jpg)
![18 18](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc04887.jpg)
![20 20](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc08191.jpg)
В рамках районного конкурсу «На Чорнобиль журавлі летіли» проводився конкурс читців «Зірка полину» і конкурс малюнків «Чорнобильська палітра», учасниками якого були школярі Брусилівщини 2-11 класів. Переможці конкурсу, дякуючи небайдужим людям – народному депутату України Павлу Дзюблику і приватному підприємцю Михайлу Компанцю, мали можливість побувати на прем’єрі вистави «Таємниці смарагдового міста» в Національному цирку в м. Києві та пообідати в «Макдональдсі». Всі глядачі були в захваті від виступів артистів цирку- впродовж вистави постійно лунали аплодисменти та вигуки «Браво!!!». Велике спасибі нашим меценатам за підтримку творчих дітей Брусилівщини, я вірю, що ваша доброта повернеться до вас сторицею!..
https://brusylivska-gromada.gov.ua/