![dsc083613 dsc083613](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/landscape/thumbs/thumbs_dsc083613.jpg)
![17 17](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc04830.jpg)
![19 19](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc05255.jpg)
![img_1073 img_1073](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_img_1073.jpg)
8 лютого хлопчаки 2003-04 р.н. перемогли в змаганнях, що проводилися у Радомишлі під егідою ВФСТ «Колос». Водночас вихованці Іршанської ДЮСШ посіли почесне 3-тє місце.На шляху до чемпіонства хорошівці на відбірній стадії здолали Баранівку 6:1 та Селянщину 3:1. У обох випадках наші земляки здобули вольові перемоги. Після цього у півфіналі підопічні Олега Черниша та Андрія Муського не залишили шансів Потіївці – 3:0. А от у фінальному матчі проти Радомишля футзалісти з Хорошівської ДЮСШ поступапалися протягом гри. Проте на передостанній хвилині, відігравши два м’ячі, зрівняли рахунок. Та вже за якусь мить радомишльці знову вискочили вперед. Але й цього разу хорошівці зрівняли результат – 4:4. А в неймовірно напруженій серії післяматчевих пенальті після 13-ти ударів Хорошів вирвав чемпіонство 6:5!
До речі, саме Радомишлю у півфіналі поступилась Іршанська ДЮСШ. Проте у матчі за 3-тє місце підопічні Віктора Панченка рознесли Бердичів з рахунком 5:0 і таким чином здобули бронзові нагороди змагань!
Від щирого серця вітаємо наших хлопців та їхніх тренерів!
Чемпіонський склад Хорошівської ДЮСШ: Максим Майтак, Денис Гриневич, Микола Цирибко, Дмитро Батюк, Антон Муський, Юрій Єгоров, Девід Недзельський.