![4 4](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_4.jpg)
![dsc083613 dsc083613](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/landscape/thumbs/thumbs_dsc083613.jpg)
![122 122](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/portret-zemlyaka/thumbs/thumbs_122.jpg)
![100_1020 100_1020](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_100_1020.jpg)
У Хорошеві 8 квітня відбулися змагання та святкові урочистості з нагоди ювілею Футбольно-спортивного клубу «Спартак», створеного Петром Ющенком – знаним активістом фізкультурного руху в районі.
До турнірної частини ювілейних заходів увійшли змагання з настільного тенісу, шахів та шашок. У боротьбі за призові місця взяли участь переважно ветерани-спартаківці, які стояли біля витоків спортклубу в середині 90-х років.
«Головна мета сьогоднішнього заходу – не визначити переможців, а вшанувати небайдужих людей, які доклали чимало зусиль для розвитку спорту в селищі та районі», – каже голова ФСК «Спартак» Петро Ющенко.
Водночас нагород було чимало – і від керівництва спортклубу, і від місцевої влади, і навіть від народних депутатів.Зокрема від Павла Дзюблика. А завершилася привітальна частина дружнім фуршетом.
http://zhitomir.today/