![10 10](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc08421.jpg)
![15 15](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc00098.jpg)
![18 18](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc04887.jpg)
![20 20](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc08191.jpg)
Новоборівська об’єднання громада відтепер обслуговуватиме ґрунтові дороги сучасним автогрейдером.Новий транспорт ОТГ закупила через тендер. Обійшлася така техніка у 2 млн 370 тис. грн.
Поставити грейдер переможець ТОВ «Логістик Машинері» має до 15 березня 2020 року.
Автогрейдер SDLG G9165 має бути стандартної комплектації з переднім бульдозерним відвалом, кондиціонером та опалювачем.
Новоборівська громада складається з 18 населених пунктів (1 – селище і 17 сіл) загальною площею 209,8 кв. км, де між населеними пунктами пролягає 80% білощебеневих і ґрунтових доріг, які знаходяться в край критичному стані.
https://www.1.zt.ua/