![11 11](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc083613.jpg)
![17 17](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc04830.jpg)
![22 22](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc08215.jpg)
![100_1060 100_1060](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_100_1060.jpg)
Перша медіатека в опорних школах Житомирщини відкриється вже за місяць у Хорошівській гімназії. Про це повідомляє прес-служба Житомирської ОДА.
Оглянули навчальний заклад та ознайомилися з ходом робіт дружина Президента України Марина Порошенко, Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ Геннадій Зубко та керівництво області у суботу, 2 вересня.
Зараз у гімназії триває ремонт приміщення під облаштування медіатеки, виконуються оздоблювальні роботи. На це з місцевого бюджету виділено 175 тис. грн.
Ще 175 тис. грн виділено з обласного бюджету на придбання меблів та інтерактивного обладнання.
Відкриття медіатеки планується вже у жовтні.
http://zhitomir.today/