![10 10](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc08421.jpg)
![15 15](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc00098.jpg)
![18 18](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc04887.jpg)
![20 20](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc08191.jpg)
Напередодні Івана Купала українська співачка, наша землячка Лєна Дарк презентувала нову пісню «Ворожка». Текст до пісні «Ворожка» написав Артур Арамян, музику – Роман Непомящий. «Ця пісня подобається мені тим, що вона світла і підіймає настрій, а ще тим, що в ній ідеться про жіночі мрії, які втілюються в реальне життя!», – розповідає Лєна Дарк.
Сама співачка ворожінням не захоплюється, а ось у силу думки і самонавіювання вірить. Каже, не раз переконувалася в тому, що все надумане збувається.
Сьогодні Лєна Дарк багато працює над популяризацією української пісні. В її репертуарі – як народні пісні в сучасній обробці, так і хіти відомих авторів нашої країни. Також артистка займається перекладом своїх російськомовних пісень на українську. Вважає, що, найперше, варто популяризувати своє, рідне.
«Разом з журналістом, моїм хорошим другом і за сумісництвом адміністратором Віктором Мельниченком вже зробили україномовний варіант пісні «Навек твоей», написаної Олександром Воєвуцьким. Буде такий собі приємний сюрприз – твір, який полюбився слухачам в оригіналі, зазвучить по-новому», – розповідає артистка.
Відпочити цього літа наша зіркова землячка дуже хоче, але робота не дозволяє. Нещодавно у співачки зібралася нова дружна і творча команда на чолі з Надією Олейник. «Разом ми визначилися, куди слід рухатися далі, так що цього літа маємо намір інтенсивно працювати», – ділиться Лєна Дарк.
http://ruporzt.com.ua/