![4 4](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_4.jpg)
![dsc083613 dsc083613](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/landscape/thumbs/thumbs_dsc083613.jpg)
![122 122](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/portret-zemlyaka/thumbs/thumbs_122.jpg)
![100_1020 100_1020](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_100_1020.jpg)
Цієї п’ятниці, 2 лютого, в концертній залі Житомирського Телецентру відбудеться сольний концерт української співачки, нашої землячки Лєни Дарк.Концерт відбудеться за підтримки Телеканалу «Житомир».
Початок о 19.00. Вхід вільний.
Лєна Дарк подарує нові та найкращі свої пісні. Також у концерті візьме участь спеціальна гостя, яка стане захоплюючим сюрпризом для глядачів, та й для самої співачки.
Лєна Дарк – володар звання “Відкриття Року-2014” за версією Всеукраїнського музичного фестивалю «Шлягер року». Артистка з успіхом виступає як на головних майданчиках країни (таких як Національний палац “Україна”), так і в концертних залах обласних та районних центрів. У 2015 році співачка відкривала “Show Time” наймасштабнішого Міжнародного MMA турніру зі змішаних єдиноборств Cage Encounter #3 у столичному Палаці Спорту.
Лєна Дарк є частою гостею популярних телевізійних шоу та світських заходів. Багато концертів дає для знедолених дітей, учасників АТО. За благодійну діяльність артистка, зокрема, має церковну нагороду – медаль “За жертовність і любов до України”.
Її девіз – «Співати в ім’я любові! Жити в ім’я надії!».
Більше про творчість Лєни Дарк можна дізнатися на її сторінці в соцмережі: https://www.facebook.com/theLenaDark/. Усі пісні співачки можна прослухати ТУТ: http://www.deezer.com/ru/artist/9102784
Віктор Мельниченко