![2 2](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_2.jpg)
![4 4](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_4.jpg)
![23 23](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc08218.jpg)
![dsc09628-4 dsc09628-4](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc09628-4.jpg)
Облаштування сучасної медіатеки Хорошівської гімназії триває – наразі виконані всі електромонтажні та оздоблювальні роботи, встановлені меблі.
Про це повідомила голова Хорошівської райдержадміністрації Галина Ширченко.
«Роботи з облаштування медіатеки у Хорошівській гімназії тривають. Вже завершено ремонт приміщення – замінено підлогу з дерев’яної на бетонну з лінолеумом, три дверні блоки, проведено електромонтажні роботи, шпаклювання стін, стелі, їх фарбування. Ремонтні та оздоблювальні роботи виконані за кошти обласного бюджету. Вже виготовлені та встановлені меблі для медіатеки, а також закуплено обладнання – сучасні комп’ютери та смарт-телевізор», – зазначила Галина Ширченко.
Загальна вартість облаштування медіатеки становить 399,4 тис. грн, з яких 175,0 тис. грн – кошти обласного бюджету, 224,4 тис. грн – місцевого (102,6 тис. грн для виготовлення меблів та 121,8 тис. грн для обладнання).