![2 2](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_2.jpg)
![4 4](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_4.jpg)
![23 23](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc08218.jpg)
![dsc09628-4 dsc09628-4](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc09628-4.jpg)
У селищі Нова Борова 28 серпня працівники кримінальної поліції ГУНП Житомирщини затримали 35-річного жителя району після вчинення ним крадіжки з будинку пенсіонерки. За скоєне чоловікові загрожує до 6-ти років ув’язнення. Про це повідомляє відділ комунікації поліції Житомирської області.«Близько 18:00 на одній із вулиць селища поліцейські затримали автомобіль ЗАЗ Славута, в якому знаходилось двоє чоловіків. За наявною в оперативників інформацією, один із них щойно вчинив крадіжку з будинку, розташованого неподалік, пошкодивши замок на вхідних дверях.
Під час подальшого огляду у чоловіка було вилучено викрадені гроші, відмички та інші речові докази його причетності до кримінального діяння.
Чоловіка, як з’ясувалось, 35-річного жителя смт Іршанська, було затримано у порядку ст. 208 (Затримання уповноваженою службовою особою) Кримінального процесуального кодексу України. Раніше він уже притягувався до відповідальності за вчинення майнових злочинів.
Також поліцейські з’ясували, що за кермом автівки перебував 45-річний житель Коростенського району. За його словами, він лише підвозив знайомого, куди той попросив», – йдеться у повідомленні.
Кримінальне провадження розпочато за ознаками правопорушення, передбаченого за ч.3 ст.185 (Крадіжка) ККУ. У ході досудового розслідування буде встановлено роль та функції обох чоловіків.
Санкція статті передбачає відповідальність у вигляді позбавлення волі на термін від 3-х до 6-ти років.
http://zhitomir.today/