![4 4](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_4.jpg)
![16 16](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/chernyakhiv/thumbs/thumbs_dsc00954.jpg)
![](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/portret-zemlyaka/thumbs/thumbs_.jpg)
![p1000148 p1000148](https://chernyakhiv.org.ua/wp-content/gallery/peyzazhi/thumbs/thumbs_p1000148.jpg)
8 червня житель с. Добрині Хорошівського району Житомирської області повідомив до поліції про бажання здати предмет, схожий до гранату. Чоловік розповів, що щойно забрав його на вулиці Хорошева у неповнолітнього односельчанина. У ситуації розбирались працівники слідчо-оперативної групи відділення.
Про це повідомляє прес-служба ГУ Нацполіції у Житомирській області.
«24-річний заявник розповів поліцейським, що він разом з друзями звернули увагу на предмет у руках 17-річного парубка. Окрім того, що він підозріло нагадував бойову гранату, ще й сам хлопець був з явними ознаками алкогольного сп’яніння. Відтак небезпечну забавку у нього відібрали силоміць, але неочікувано, а самого затримали до приїзду викликаних поліцейських. Експерти вибухотехнічної служби встановили, що вилучений предмет є ручною гранатою Ф-1 з підшивачем», – йдеться у повідомленні.
Небезпечний предмет направлено на дослідження, а парубка було доставлено до відділення поліції.
«Не зважаючи на 17-річний вік, хлопець уже добре знайомий поліцейським. Він притягувався до кримінальної відповідальності за крадіжку, а нині відносно нього до суду направлено обвинувачення щодо грабежу та нанесення тілесних ушкоджень», – розповів начальник Хорошівського відділення Сергій Блоцький.
У рамках чергового кримінального провадження, розпочатого уже за ст. 263 (Незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами) Кримінального кодексу України, поліцейські встановлюють, звідки у хлопця з’явилась граната.
http://www.zhitomir.info/
“є ручною гранатою Ф-1 з підшивачем”- а де в гранати “підшивач”? 🙂